Вакансии в Украине.
Робота в Украине.
Добавить вакансию
 
Добавить резюме
   
ПОИСК РАБОТЫ В УКРАИНЕ:
Зарплата от   $
Вакансии в Украине по городам

Работа в Киеве
Работа в Белой Церкви
Работа в Виннице
Работа в Днепропетровске
Работа в Донецке
Работа в Житомире
Работа в Запорожье
Работа в Ивано-Франковске
Работа в Кировограде
Работа в Кременчуге
Работа в Кривом Роге
Работа в Луганске
Работа в Луцке
Работа во Львове
Работа в Мариуполе
Работа в Николаеве
Работа в Одессе
Работа в Полтаве
Работа в Ровно
Работа в Севастополе
Работа в Симферополе
Работа в Сумах
Работа в Тернополе
Работа в Ужгороде
Работа в Харькове
Работа в Херсоне
Работа в Хмельницком
Работа в Черкассах
Работа в Чернигове
Работа в Черновцах
Работа в Ялте


Вакансии:

 


Работа в Украине / Статті та порадиЯк знайти роботуНе панікуйте

Погляньте на зміну вашої роботи як початок нового шляху. Скористайтесь цим як можливістю для створення кращої кар'єри. Тепер у вас з'явився час, щоб знайти роботу з кращою зарплатою, або кращим графіком, або ближче до дому.

Не засуджуйте колишню компанію

Під час інтерв'ю не критикуйте вашу колишню компанію. Пам’ятайте, що ваш потенційний роботодавець нічого не знає про ваші професійні навики та про ситуацію у вашому попередньому колективі. У першу чергу він буде проектувати вашу думку про колишню роботу на себе. Хто знає - чи не будете ви через кілька місяців так само описувати і його? Намагайтесь пояснити причини звільнення зі старого місця роботи об'єктивно.

Перепишіть своє резюме

Знайдіть своє старе резюме - і перепишіть його (наприклад, взявши за основу готовий приклад резюме). Перш ніж додати туди нові досягнення й обов'язки на останній роботі, перегляньте записи про минулі роботи й вирішіть, які з них ви можете видалити. Майбутні роботодавці та рекрутери хочуть знати, що чудового трапилося у вашій кар'єрі недавно, а не п'ять років тому.
Взагалі, краще довірити створення резюме фахівцям. Якщо ви досягли у своїй кар'єрі рівня топ-менеджера, то більшість експертів порадять вам отримати, принаймні, одне професійно написане резюме.
До речі, правило, відповідно до якого резюме обов'язково повинне вміщатися на одній сторінці, уже застаріло. Зараз рекрутери приділяють значно більше уваги змісту CV, ніж його формі. Саме головне - ваше резюме повинне містити саму свіжу й докладну інформацію про вас.

Скористайтеся можливостями Інтернету

Після того як ви розіслали по електронній пошті нове резюме з коротким повідомленням про пошук роботи, прийшов час зайнятися мережним пошуком роботи. Зараз практично всі великі компанії та рекрутингові агентства мають представництво в глобальній мережі - і саме там інформація про наявні вакансії оновлюється найчастіше.

Подумайте про свою освіту

Якщо вам пощастило і ви одержали вихідну допомогу, можливо, варто подумати про продовження навчання або одержання нового ступеня. Дистанційне навчання в онлайнових університетах зробило одержання нових знять простіше. В онлайновому університеті ви можете пройти навчання, оптимізуючи йго процес відповідно до власного темпу і зручного графіку. Крім того, ви напевно зможете підшукати щось цікаве на ринку MBA. Можливо, це допоможе вам радикально змінити область професійної діяльності.

З рекрутерами будьте конструктивні

При спілкуванні з рекрутерами не треба проявляти зайву наполегливість. Безумовно, якщо якийсь час ви не одержуєте ніякої інформації про долю свого резюме, вам варто подзвонити в агентство. Однак дзвонити щодня не варто. Повірте, ніщо так не дратує рекрутеров, як нав'язливі кандидати. Якщо ваша кандидатура не здається їм ідеальною для тої або іншої вакансії, ваша наполегливість лише зашкодить вам в майбутньому - коли в компанії з'явиться підходяще для вас.

Загублений час - упущені можливості

Не варто затягувати пошук нової роботи. Навіть якщо у вас досить засобів для того, щоб довгий час не працювати, намагайтеся все-таки цього не робити. Якщо ваше ім'я надовго пропаде з ринку спеціалістів, то й ринкова вартість неминуче знизиться.
   
 
   
Украинская версия

Каталог должностных инструкций
Статьи и советы
Каталог профессий
Контактная информация
 

Наши проекты:© 2008-2017 ООО «Работа Плюс»
Все права защищены в соответствии с действующим законодательством Украины. При использовании материалов, которые относятся к тематике "Работа" или "Работа в Киеве" сайта vakansii.ua гиперссылка на данный ресурс обязательна. Администрация может не разделять точку зрения авторов информационных материалов про поиск работы и не несет ответственности за размещаемую пользователями в тексте вакансии или резюме информацию.