Вакансии в Украине.
Робота в Украине.
Добавить вакансию
 
Добавить резюме
   
ПОИСК РАБОТЫ В УКРАИНЕ:
Зарплата от   $
Вакансии в Украине по городам

Работа в Киеве
Работа в Белой Церкви
Работа в Виннице
Работа в Днепропетровске
Работа в Донецке
Работа в Житомире
Работа в Запорожье
Работа в Ивано-Франковске
Работа в Кировограде
Работа в Кременчуге
Работа в Кривом Роге
Работа в Луганске
Работа в Луцке
Работа во Львове
Работа в Мариуполе
Работа в Николаеве
Работа в Одессе
Работа в Полтаве
Работа в Ровно
Работа в Севастополе
Работа в Симферополе
Работа в Сумах
Работа в Тернополе
Работа в Ужгороде
Работа в Харькове
Работа в Херсоне
Работа в Хмельницком
Работа в Черкассах
Работа в Чернигове
Работа в Черновцах
Работа в Ялте


Вакансии:

 


Работа в Украине / Статті та порадиЯк влаштуватися на роботу за кордоном?Відповідно до законодавства нашої країни, кожний громадянин має право на трудову діяльність за кордоном. У цей час безліч українців знайшли роботу в далекому й ближньому зарубіжжі.

Робота за кордоном на сьогоднішній день користуються популярністю в трьох напрямках.

Шлях перший. Здобувач вакансії за кордоном самостійно знаходить роботодавця, що його запрошує на певний строк роботи. Для сторони, що запрошує, це не так просто: у більшості країн для офіційного оформлення роботодавцю необхідно надати документи про те, що дана посада вже пропонувалася вітчизняним кандидатам, але вони відмовилися.

Шлях другий. Одержати роботу за кордоном можна за сприяння державних структур на умовах застережених між країнами квот. Працевлаштування ґрунтується на міжурядових, міждержавних або міжвідомчих угодах. Люди, що їдуть працювати на цих підставах, як правило, є висококваліфікованими фахівцям. В результаті вони мають гарну зарплату й умови праці.

Шлях третій (найпоширеніший). Претенденти на роботу звертаються в ліцензовані агентства, що роблять послуги з працевлаштування за кордоном. Як правило, вибір вакансій при цьому обмежується сферою обслуговування, будівництвом і сільськогосподарськими роботами. Потрібні: офіціанти, покоївки, доглядальниці, няньки по догляду за дітьми, гувернантки, сільськогосподарські робітники для збирання врожаю, будівельники, підсобні робітники, водії.

Чому немає бажаючих працювати в цих сферах серед місцевих жителів? Відповідь проста. Тому, що ця праця важка. Не потребуючої високої кваліфікації, вона і оплачується не досить високо. Робочий день триває від 8 до 12 годин. Найбільш низька заробітна плата в підсобних робітників. Але й на цю посаду є попит, адже для такої роботи не потрібне знання мови. Однак навіть у такому випадку в працівника є перспектива - поступове освоєння ремесла, придбання язикових навичок спілкування.

Відправляючись на заробітки, варто бути особливо обережними, якщо ви вибираєте професію танцівниці, моделі й ін. Нерідко на справі ці заняття ніяк не пов'язані із заявленою раніше роботою: у людей відбирають паспорти, вони нерідко попадають у сексуальне рабство.
   
 
   
Украинская версия

Каталог должностных инструкций
Статьи и советы
Каталог профессий
Контактная информация
 

Наши проекты:© 2008-2017 ООО «Работа Плюс»
Все права защищены в соответствии с действующим законодательством Украины. При использовании материалов, которые относятся к тематике "Работа" или "Работа в Киеве" сайта vakansii.ua гиперссылка на данный ресурс обязательна. Администрация может не разделять точку зрения авторов информационных материалов про поиск работы и не несет ответственности за размещаемую пользователями в тексте вакансии или резюме информацию.