Вакансии в Украине.
Робота в Украине.
Добавить вакансию
 
Добавить резюме
   
ПОИСК РАБОТЫ В УКРАИНЕ:
Зарплата от   $
Вакансии в Украине по городам

Работа в Киеве
Работа в Белой Церкви
Работа в Виннице
Работа в Днепропетровске
Работа в Донецке
Работа в Житомире
Работа в Запорожье
Работа в Ивано-Франковске
Работа в Кировограде
Работа в Кременчуге
Работа в Кривом Роге
Работа в Луганске
Работа в Луцке
Работа во Львове
Работа в Мариуполе
Работа в Николаеве
Работа в Одессе
Работа в Полтаве
Работа в Ровно
Работа в Севастополе
Работа в Симферополе
Работа в Сумах
Работа в Тернополе
Работа в Ужгороде
Работа в Харькове
Работа в Херсоне
Работа в Хмельницком
Работа в Черкассах
Работа в Чернигове
Работа в Черновцах
Работа в Ялте


Вакансии:

 


Работа в Украине / Статті та порадиЯк пройти співбесіду?Літов Андрій, менеджер по персоналу, компанія «Хронос»:
Співбесіда – це той же іспит, який включає, як психологічне, так і інтелектуальне випробування, а для того, щоб успішно пройти співбесіду, необхідно відповідно підготуватися. По-перше, необхідний пакет документів: на співбесіду прийнято брати резюме, документи про освіту і стаж, фотографію, рекомендаційні листи (якщо є), блокнот і ручку.По-друге, потрібно належно одягнутися, віддавши перевагу діловому стилю. По-третє, наперед потрібно підготувати невелику розповідь про себе і відповіді на деякі типові питання, що задаються на співбесіді: «Чому ви претендуєте на цю посаду? Яким ви бачите своє майбутнє? Що відрізняє вас від інших претендентів?» Звичайно, мемуари будуть зайвими, а ось заготовити декілька тез буде корисно. Так само потрібно підготувати питання, які ви хочете задати роботодавцю. І, нарешті, останнє – потрібно бути впевненим в собі і своїх силах, при цьому не виглядати надмірно самовпевненим і зарозумілим. Тоді співбесіда пройде в нормальному режимі, а успіх посміхнеться саме вам.

Попенко Ольга, менеджер по персоналу:
Завдання претендента на співбесіді – переконати роботодавця прийняти на роботу саме його. А значить, йому потрібно представити себе в найбільш вигідному світлі. Для цього необхідно чітко оцінити свої навики і професійні якості, пригадати трудові досягнення і проаналізувати риси характеру. Не буде зайвим згадати свої хобі і захоплення – професіоналу це дасть можливість дізнатися деякі особливості особи. Так само варто пригадати про знання мов і володіння комп'ютером – чим більше досягнень, тим впевненіше претендент відчуває себе перед інтерв'юєром, але розповідати варто тільки про те, що має безпосереднє відношення до справи. Звичайно ж, не варто приховувати свої слабкі сторони – наприклад, недостатня кількість досвіду. Також важливо підготуватися: співбесіда - це питання, а це тільки ваша розповідь. Адже ще раз повторю, що головне завдання претендента – переконати в тому, що він справиться з роботою, а не хвалитися своїми знаннями.

Прохорова Лідія, менеджер по персоналу:
Слід сказати, що на співбесіді головне – скласти хороше враження. Для цього необхідно бути охайно одягненим і правильно тримати себе. Так само слід пам'ятати, що на співбесіді не буває випадкових питань, тому відповіді слід обдумувати ретельно, не поспішаючи. Хоч і тримати паузу теж не варто – це може створити помилкове враження невпевненої в собі людини. Якщо співбесіда в розмові переходить на особисте життя, то краще всього сказати, що з ним все гаразд і повернутися до обговорення ділових питань.

Ягайло Владислав, менеджер по персоналу, компанія «Вікторія»:
Зазвичай у інтерв'юєрів є два підходи до претендента. Одні вибирають довірливий тон співбесіди, прагнуть викликати прихильність до себе претендента привітністю і дружелюбністю. Інші, навпаки, агресивні і нестримані. Перша тактика направлена на те, що претендент розслабиться і скаже про себе що-небудь зайве, а друга є ні що інше, як тест на стресостійкість. У будь-якому випадку необхідно бути стриманим і ввічливим, обдумувати свої відповіді, не ображатися на роботодавця і не переживати, адже роботодавець не має нічого особистого проти претендента, а це всього лише перевірка.

Видання "Робота + Кар'єра"
джерело: www.jobs.ua
   
 
   
Украинская версия

Каталог должностных инструкций
Статьи и советы
Каталог профессий
Контактная информация
 

Наши проекты:© 2008-2017 ООО «Работа Плюс»
Все права защищены в соответствии с действующим законодательством Украины. При использовании материалов, которые относятся к тематике "Работа" или "Работа в Киеве" сайта vakansii.ua гиперссылка на данный ресурс обязательна. Администрация может не разделять точку зрения авторов информационных материалов про поиск работы и не несет ответственности за размещаемую пользователями в тексте вакансии или резюме информацию.