Вакансии в Украине.
Робота в Украине.
Добавить вакансию
 
Добавить резюме
   
ПОИСК РАБОТЫ В УКРАИНЕ:
Зарплата от   $
Вакансии в Украине по городам

Работа в Киеве
Работа в Белой Церкви
Работа в Виннице
Работа в Днепропетровске
Работа в Донецке
Работа в Житомире
Работа в Запорожье
Работа в Ивано-Франковске
Работа в Кировограде
Работа в Кременчуге
Работа в Кривом Роге
Работа в Луганске
Работа в Луцке
Работа во Львове
Работа в Мариуполе
Работа в Николаеве
Работа в Одессе
Работа в Полтаве
Работа в Ровно
Работа в Севастополе
Работа в Симферополе
Работа в Сумах
Работа в Тернополе
Работа в Ужгороде
Работа в Харькове
Работа в Херсоне
Работа в Хмельницком
Работа в Черкассах
Работа в Чернигове
Работа в Черновцах
Работа в Ялте


Вакансии:

 


Работа в Украине / Статті та порадиШукаю інтернет роботу. Комп'ютер і Інтернет додаються.Років 7-8 тому, коли поняття «Інтернет робота» тільки починало теребити розуми рядових українців, особливо «просунуті» заробляли пристойні гроші, працюючи вдома через інтернет. Один мій знайомий у той час вмудрився зробити ремонт в квартирі і купити машину суто за гроші, отримані у такий спосіб.

Сьогодні ситуація змінилася. По-перше, в плані доходу – зараз ви ремонт в квартирі за гроші, отримані від інтернет роботи, не зробите. Хіба що в коридорі. Але інтернет робота може стати чудовим додатковим джерелом доходу, якщо знайти нормальні схеми заробітку.


Обробка електронної поштиДумаю, проглядаючи сайти з працевлаштування, ви не раз бачили оголошення подібного характеру:

«Обробка електронної пошти!!! Робота в Інтернет по 10-15 годин в тиждень за Вашим розкладом. Ніяких попередніх оплат. Заробляйте 500-1000 євро при частковій зайнятості або 3000-5000 і більш при повній зайнятості в місяць. Надається повне навчання! Все, що Вам потрібно, щоб заробити кліком - це комп'ютер з підключенням до Інтернету, навики роботи з електронною поштою і бажання спробувати поліпшити Ваше життя! Контактуйте (.@bk.ru) з позначкою обробка електронної пошти.»

Якщо ви, як шукаючий Інтернет роботу, зазіхнете на рівень доходу і напишіть лист за вказаною адресою, у відповідь вам прийде лист-автовідповідач, що містить безліч красивих і розумних фраз. Суть така:
  • ця робота в Інтернет не піраміда, але є команда, яку ви набираєте
  • ця робота - мега бізнес проект сфери маркетингу, але він коштує зовсім невеликих грошей
  • ця інтернет робота - не лохотрон, але при цьому ви «напарюватимете» цей план за гроші іншим, щоб інші напарили його третім.
  • ця робота через інтернет дала можливість заробити грошей тому-то і тому-то і вони стали мільйонерами. Але на ділі Гугл і Яндекс нічого не знає про такі прізвища мільйонерів.
Загалом, обробка електронної пошти – це Інтернет робота, в якій спочатку вас розведуть, а потім, щоб заробити грошей, ви самі будете розводити інших. Суть так широко рекламованої книги з мега бізнес планом – це і є те, що роблять з вами: спочатку хтось вас, потім ви багато кого.

Загалом, стандартна фінансова піраміда, робота в Інтернет, яка вимагає дуже багато часу на спам на форумах, сайтах з працевлаштування, блогах і так далі.

Висновок. Радимо не зв'язуватися.


Інтернет робота: форумиОстаннім часом достатньо поширений варіант заробітку в Інтернет. Робота буває декількох видів:

→ Постинг на форумах і в співтовариствах про те, наскільки хороший продукт у вашого роботодавця
Ця інтернет робота основується на додаванні повідомлень на різні форуми, які відповідають тематиці продукту. У повідомленнях ви пишіть, що самі спробували ці ... (пігулки, конструкції, металопластикові вікна, кондиціонери та ін.) і вам дуже сподобався результат.

→ Постинг на форумах для посилань
Якщо ви хоч трохи знайомі з основами просування сайтів в пошукових системах, то знаєте, що для будь-якого сайту дуже важлива кількість зовнішніх посилань. У випадку з інтернет роботою на форумах вам платитимуть за повідомлення, які міститимуть посилання на сайт роботодавця.

→ Постинг на форумах для розкручування самого форуму
Суть роботи в постійному спілкуванні на форумі роботодавця, створенні нових цікавих тим і підтримці форуму в постійній активності (модератор форуму). Швидше за все вам платитимуть не за кількість повідомлень, а за якість.

Робота в Інтернет на форумах має свої плюси і мінуси. Величезний плюс – тут рідко «кидають» і повністю відсутній факт передоплати або внесення яких-небудь грошей. Але є і мінус – на повідомленнях ви заробите небагато.

Річ у тому, що роботодавець перевіряє кількість зворотніх посилань на свій сайт. Багато модераторів форумів чистять повідомлення, які безглузді і просто містять рекламу чого-небудь. Роботодавець платить вам тільки за повідомлення, які залишилися. В середньому за одне повідомлення ви отримаєте 0,06 – 0,1 у.о.

Висновок. Можна спробувати, якщо тільки у вас дуже багато вільного часу.


Зароби на WebMoney!(або іншій платіжній системі)Багато заповзятливих товаришів пропонують заробити на Вебмані. WebMoney – це платіжна система в мережі, найбільш популярна в російськомовному інтернеті. За допомогою WebMoney можна переводити гроші (точніше їх електронний еквівалент) в будь-яку точку світу за лічені секунди і з мінімальною комісією.

Кожен WMZ (аналог долара), WMR (аналог російського рубля) або WMU (аналог гривні) підкріплений реальними грошима, які лежать в банку. Система працює вже достатньо довго і жодного разу (!!!) за всю її історію існування нікому не вдалося на ній заробити шляхом витоку грошей.

Звичайно, в WebMoney, як і в кожній платіжній системі, можна вкрасти аккаунт (електронний гаманець), але виключно із-за неуважності власника. Можна заробляти як ділер компанії, відкриваючи свій обмінний пункт і отримуючи гроші з різниці обміну електронних грошей на реальні.

Але ще жодна людина не заробила на «витоку грошей» з системи. Бо її просто немає. І якщо ви бачите пропозицію заробити на WebMoney не від компанії-власника системи – відразу закривайте вакансію. Інакше ви або згаєте час даремно, або ваш же гаманець і почистять ті, хто пропонував такий заробіток в Інтернет.

Висновок. Практично в 100% випадках шахрайство.


Опити як робота в ІнтернетНу і останній варіант, який дуже часто пропонують роботодавці по роботі в Інтернет, – це оплачувані опити. Зазвичай опити проводять іноземні компанії на своїх сайтах. Ви реєструєтеся на сайтах цих компаній (реєстрація безкоштовна) і вказуйте, що хочете брати участь в дослідженнях ринку товарів або послуг.

Далі все просто: компанія присилає Вам на пошту запрошення пройти опит, ви проходите, заповнюючи поля анкети. На кожному сайті у вас є особистий аккаунт, де ви бачите кількість грошей, отриманих за анкетування від цієї компанії.

По досягненню певної суми (зазвичай 20-50 у.о.) ви можете вивести їх з аккаунта на свій електронний рахунок в будь-якій з платіжних систем (зокрема, WebMoney, про яку ми говорили вище) або на рахунок в банці.

Одна компанія в місяць присилає небагато опитів, тому потрібно бути зареєстрованим на багатьох подібних сайтів, щоб в місяць отримувати більш-менш пристойну суму. Зазвичай роботодавець по опитах пропонує купити таку базу сайтів за 7-15 у.о.

У цьому виді заробітку дуже складно дати оцінку надійності методу роботи в Інтернет. Все залежить від людини, яка пропонує вам цю роботу. База компаній по опитах дійсно існує і на ній можна заробляти. Але бувають різні люди. Шахрай може створити порожній файл і прислати вам його на пошту за ваші кровні 10 у.о.

Якщо ви хочете почати заробляти на опитах, обов'язково перегляньте сайт людини, яка пропонує вам роботу в Інтернет. Сайт повинен бути якісним і давно створеним. Гроші, швидше за все, потрібно буде переводити на гаманець в системі WebMoney. Там можна подивитися атестат власника гаманця. Не переводьте гроші, якщо атестат нижче персонального.

Висновок. Можна спробувати, але перевіривши все, що тільки можна, про цього роботодавця.


Робота в Інтернет - матеріали по темі:Інтернет робота вдома – розбираємо по крупинках
Робота вдома як антикризове рішення
Додатковий заробіток – шукаємо альтернативні джерела
Фріланс – заробіток головою

Джерело: www.jobs.ua
   
 
   
Украинская версия

Каталог должностных инструкций
Статьи и советы
Каталог профессий
Контактная информация
 

Наши проекты:© 2008-2017 ООО «Работа Плюс»
Все права защищены в соответствии с действующим законодательством Украины. При использовании материалов, которые относятся к тематике "Работа" или "Работа в Киеве" сайта vakansii.ua гиперссылка на данный ресурс обязательна. Администрация может не разделять точку зрения авторов информационных материалов про поиск работы и не несет ответственности за размещаемую пользователями в тексте вакансии или резюме информацию.