Вакансии в Украине.
Робота в Украине.
Добавить вакансию
 
Добавить резюме
   
ПОИСК РАБОТЫ В УКРАИНЕ:
Зарплата от   $
Вакансии в Украине по городам

Работа в Киеве
Работа в Белой Церкви
Работа в Виннице
Работа в Днепропетровске
Работа в Донецке
Работа в Житомире
Работа в Запорожье
Работа в Ивано-Франковске
Работа в Кировограде
Работа в Кременчуге
Работа в Кривом Роге
Работа в Луганске
Работа в Луцке
Работа во Львове
Работа в Мариуполе
Работа в Николаеве
Работа в Одессе
Работа в Полтаве
Работа в Ровно
Работа в Севастополе
Работа в Симферополе
Работа в Сумах
Работа в Тернополе
Работа в Ужгороде
Работа в Харькове
Работа в Херсоне
Работа в Хмельницком
Работа в Черкассах
Работа в Чернигове
Работа в Черновцах
Работа в Ялте


Вакансии:

 


Работа в Украине / Статті та порадиРобота вдома як антикризове рішенняЯкщо у вас немає комп'ютера і Інтернет або ж ви абсолютно не довіряєте пропозиціям роботи через інтернет, а вільного часу все одно багато, можна спробувати зайнятися роботою вдома – від вирощування грибів до обробки текстів вдома.

Але і тут, як в будь-якій дистанційній роботі, є дуже багато підводних каменів. Щоб не вийшло так, що ви даремно згаяли свій час і вас не «кинули», потрібно знати основні моменти по роботі вдома. Розглянемо докладніше на кожному з варіантів роботи вдома.


Зібрати 1000 ручок в день? Я і більше можу!Пропозиції роботи вдома можуть бути не тільки по збірці ручок. Також вам можуть запропонувати склеювати конверти, розбирати різноколірні кульки по кульочках (прямо як Попелюшка крупу перед балом), збирати магнітні клямки і багато іншого.

Як не потрапити на обманні пропозиції роботи вдома? В першу чергу звертайте увагу на імейл працедавця. Якщо імейл несерйозний типу «kisa906090@mail.ru» - краще не зв'язуйтеся. Краще всього, коли імейл заведений від сайту компанії. Наприклад, вам пропонують роботу по збірці ручок і пишуть з імейла info@parker.com. Ви можете перейти на сайт компанії (www.parker.com) і подивитися, чи може така компанія шукати співробітників для надомної компанії по збірці ручок.

Другий важливий момент – обов'язково перегляньте результати пошуку пошукових систем, використовуючи імейл працедавця як ключове слово. Ви можете дізнатися багато цікавого. Наприклад, потрапити на відгуки інших працівників з приводу цього працедавця.

І найголовніше – у жодному випадку не платіть перші внески за первинний матеріал, які-небудь передоплати і так далі. На цьому опікаються багато працівників, яким цікава робота вдома.

Висновок. Якщо немає передоплати і все нормально з відгуками про компанію в інтернеті – можна займатися.


Город у підвалі? Легко, головне, гроші платіть!У мережі часто можна побачити оголошення про роботу вдома по вирощуванню грибів. Причому вирощувати їх можна і у ванній, і на балконі, і в гаражі. Деякі роботодавці пропонують потім відразу ці ж гриби у вас купувати, а деякі просто продають знання по технології і насіння (спори) за «невеликі гроші».

І у першому, і в другому варіанті є каверза – заплативши стартову суму за спори або передоплату працедавцю, цілком ймовірно, що цього працедавця після оплати ви більше ніколи не побачите. А спори на ділі виявляться просто купкою землі з незрозумілим насінням.

Плюс часто працедавці не уточнюють умови вирощування грибів перед отриманням передоплати. Наприклад, шампіньйони з мішка почнуть рости тільки в сирому і темному приміщенні, а печериці нормально ростуть тільки при температурі 12-18 градусів за Цельсієм.

Крім цього, на вирощування грибів потрібно мати дозволи. По-перше, від вас можуть зажадати наявність технологічного регламенту вирощування грибів, а також сертифікат якості на готовий продукт. В сумі ці документи вам обійдуться мінімум в 600 гривень плюс купа метушні по інституту Ботаніки НАН України і санстанціям.

Висновок. Якщо у вас «гуляє» велика територія і є де узяти субстрат для вирощування грибів – радимо зайнятися.


Набираю текст 1000 знаків в хвилину. Правда, така фігня виходить...Десь рік тому сайти з працевлаштування (зокрема наш портал) завалювали вакансіями від нібито видавничого дому Воля. Зміст вакансії був наступним:

Видавничий будинок «Воля» запрошує на роботу дистанційного набірщика текстів. Робота вдома, тексти потрібно перенабирати з відсканованих картинок.
...
Робота вдома по набору текстів детально розписана на сайті: voliapluspub.com

Після відправки резюме на вказану в оголошенні електронну скриньку претенденту приходила відповідь з проханням внести передоплату, яка, нібито, підтвердить серйозність намірів претендента працювати дистанційно з компанією. Після цього, природно, більше претенденту ніхто і ніколи не відповідав.

Насправді…

Дійсно, існує видавничий дім «Воля», який має свій сайт, успішно функціонує на ринку поліграфії. Але вони ніколи не подавали вакансії по віддаленому набору тексту. Мало того, тільки після того, як в Інтернеті пішли активні обговорення цих вакансій, керівництво справжнього ВД «Воля» дізналася про використання імені компанії таким чином.

Це тільки один приклад. Схожих «кидалов» в мережі вагон. І найскладніше те, що побачити, де реальна пропозиція, а де працюють шахраї, дуже складно. Тут треба орієнтуватися на стандартні показники: вид імейла, відгуки в мережі Інтернет про цю компанію, чи є перший внесок або яка-небудь передоплата.

Щоб ваша робота вдома по текстах не виявилася несплаченою, можна поступити таким чином: відкрийте сторінку з набраним матеріалом і зробіть скриншот. Цей скриншот вишліть роботодавцю. Отримайте 50% оплати. І лише після цього відправляйте весь текст на пошту працедавця.

Інший варіант захисту себе від шахрая – робота по поетапній оплаті. Ви набираєте половину тексту, відправляєте працедавцю. Він вам перераховує 50% оплати. Далі ви набираєте решту тексту і отримуєте другу половину грошей.

Висновок. Дуже складно серед шахраїв знайти нормальні пропозиції. Якщо знайдете – однозначно беріться.

Робота в Інтернет - матеріали по темі:Інтернет робота вдома – розбираємо по крупинках
Шукаю інтернет роботу. Комп'ютер і Інтернет додаються
Додатковий заробіток – шукаємо альтернативні джерела
Фріланс – заробіток головою

Джерело: www.jobs.ua
   
 
   
Украинская версия

Каталог должностных инструкций
Статьи и советы
Каталог профессий
Контактная информация
 

Наши проекты:© 2008-2017 ООО «Работа Плюс»
Все права защищены в соответствии с действующим законодательством Украины. При использовании материалов, которые относятся к тематике "Работа" или "Работа в Киеве" сайта vakansii.ua гиперссылка на данный ресурс обязательна. Администрация может не разделять точку зрения авторов информационных материалов про поиск работы и не несет ответственности за размещаемую пользователями в тексте вакансии или резюме информацию.