Додати вакансію

Робота в Україні.

vakansii.ua
Проект Vakansii.ua орієнтований суто на активних шукачів, які вважають за краще шукати роботу з комфортом і в мінімальні терміни.

Jobs.ua
Vakansii.ua входить до групи сайтів Jobs.ua – одного з провідних порталів з працевлаштування та освіти в Україні. Це забезпечує великий потік свіжих вакансій від кращих роботодавців України за всіма спеціальностями.

Оскільки база оголошень про відкриті позиції для проектів Jobs.ua і Vakansii.ua є загальною, ми даємо можливість роботодавцю розмістити свої вакансії відразу на обох ресурсах.

Для розміщення вакансії Ви можете заповнити стандартну форму додавання оголошення або зареєструватися як роботодавець. Реєстрація дозволить заощадити час на постійному розміщенні вакансій, а також дасть можливість управляти вже розміщеними оголошеннями.

Додатковим плюсом особистого кабінету роботодавця є підписка на розсилку резюме шукачів, які шукають роботу у Вашій сфері діяльності.

Який би з варіантів розміщення вакансій Ви не вибрали, не забувайте про головне:
  • чим більше інформації Ви вкажете у вакансії, тим більше шукачів нею зацікавляться
  • за статистикою, на вакансії, в яких вказаний реальний рівень заробітної плати, приходить в 3,5 разу більше резюме від шукачів.

Реєстрація на Jobs.ua →

Додати вакансії на Jobs.ua →