Робітник на виробництво в Чехії на автозаводах

Вакансія від:
 • Компанія:
 • Заробітна плата:
 • Графік роботи:
 • Місто:
 • EuroVista Liliia Ilchyshyn
 • 43000 грн.
 • повний робочий день
 • Луцьк

Вимоги до кандидата

 • Освіта:
 • Досвід роботи:
 • не має значення
 • не вимагається

Інформація про вакансію

РОБОТА ДЛЯ ЖІНОК В ЧЕХІЇ
Виробництво високоякісних кабельних джгутів для автомобільної промисловості (BMW, Audi, Porsche та Daimler).
Обов&# 039;язки: обрізання кабелю, паяння або ручне заправлення компонентів, поводження з кабельними бобінами
обробка візка з піддоном
робота на верстаті.
Робочий графік: 3 зміни, 6: 00-14: 00, 14: 00-22: 00, 22: 00-6: 00 (7, 5 годин оплачуваного робочого часу за зміну та 30 хвилин неоплачуваної обідньої перерви)
Безкоштовний робочий одяг (штани, футболка, взуття); робоча ID-картка, надається безкоштовно
Умови: перший робочий тиждень – перших 37, 5 робочих годин є тижнем навчання, робота протягом цього тижня буде повноцінно оплачена всім робітникам, які продовжать роботу на підприємстві. У разі звільнення – цей перший тиждень не оплачується.
Аванси: Співробітник має право на отримання регулярних авансових платежів (щосереди) на банківський рахунок у розмірі 1000 чеських крон з другого тижня. Право на аванс виникає після відпрацювання мін. 37, 5 години. на тиждень без перепусток цього або попереднього тижня.

Харчування: на заводі є їдальня та мінімаркет, а співробітники мають грошове дофінансування на обіди.
Проїзд: для працівників, які добираються самі на роботу з другого місяця, у зарплату повертається сума, витрачена на проїзд після надання використаних транспортних квитків.
В інших випадках надається щомісячний проїзний квиток на місцевий транспорт, а у разі використання власного автомобіля ми платимо 3 чеські крони за 1 км на проїзд людини в автомобілі на роботу та з роботи.
Проживання: надається безкоштовно
Проживання буде реалізовано в одній з цих локалізацій: Bors, Nike, Pavlov, Breclav, Mikulov
Правове оформлення: Трудовий договір визначений термін- 6 місяців. Можливе повторне продовження на шість і більше місяців/років. Випробувальний термін – 3 місяці.

Зарплата та бонуси (checkmark)Чистий дохід (без понаднормових) до Показати K?
Чистий дохід (з урахуванням понаднормових) до Показати K?
Гарантована відпустка 25 днів Важливо : Під час прийому на роботу кандидат проходить медичний огляд та перевірку на відсутність кримінального минулого. Місце праці м. Мікулов (на кордоні з Австрією, 50 км на південь від м. Брно) ? виїзд зі Львова Показати


         

Наши проекты:

работа в Киеве и Украине на Jobs.ua еженедельник "Пропоную Роботу" на Pro-robotu.ua срочно требуются на Srochno.ua вакансии в Украине на vakansii.ua
резюме в Украине на Resume.ua тренинги в Украине на Training.ua аренда залов в Украине на ArendaZala.com.ua должностные инструкции на Profi.ua


© 2008-2017 ООО «Работа Плюс»
Все права защищены в соответствии с действующим законодательством Украины. При использовании материалов, которые относятся к тематике "Работа" или "Работа в Киеве" сайта vakansii.ua гиперссылка на данный ресурс обязательна. Администрация может не разделять точку зрения авторов информационных материалов про поиск работы и не несет ответственности за размещаемую пользователями в тексте вакансии или резюме информацию.